Купить клавиатуру ноутбука в Харькове, сервис, ремонт

Клавиатуры для ноутбуков

Клавиатуры для ноутбуков

КУПИТИ КЛАВІАТУРУ ДЛЯ НОУТБУКА У ХАРКІВІ.

Ви любите пити чай, каву сидячи за компом? Тоді Вам до нас в ОKI-DOKI настав час топтати стежку. Не тому що ми також любимо пити чай і каву і пригощати гостей, не без того.. Відповідно до теорії ймовірності при співвідношенні 1:90. Дев'яносто перша чаша, що випивається, з кавою (чаєм) перекидається. І саме на клавіатуру Вашого улюбленого Asus, Aser, HP, Dell, Lenovo. І якщо бутерброд падає олією вниз із ймовірністю 1:2. То 1:91 – солодкий чай (кава) на клавіатурі. Друге місце пролитих рідин на клавіатуру очолює шампанське. При цьому, згідно зі статистикою, саме напівсолодке, що і є фатальним інцидентом, що впливає на тривалість життя цього девайсу. Далі по поблажливій: це сухі та напівсухі вина. Скромніші показники у прохолодних напоїв. Є різні способи оберігатися, у тому числі перорально, звідси і перша порада: не пити взагалі, природно, мається на увазі кава, звичайно. Друга порада: вживати релаксаційний напій у їдальні чи кухні. Обмовимося відразу, ці рекомендації марні, бо ніхто не слухатиметься цих моралі. Тому розумним буде використання чашки з масивною основою для стійкості. (Це додасть до статистики зайвих не пролитих чашок тридцять штук). А для непоправних незграбних нерях, а також водолазів, танкістів, сантехніків твердолобі уми силіконової долини передбачили протиударні, антипригарні, пило-куленепробивні, непромокаючі моделі. І лінійний ряд їх значний.

Але, ціна щиплеться і обмежена кількість. Ними упаковується спецназ, шпигуни та десантура ВДВ (яка як відомо у свята любить купатися у фонтанах з ноутбуками, планшетами, айфонами, смартфонами та іншими мобільними пристроями… і навіть з маленькими кіньми та легковажними жінками). Тому ми знаємо, хто спекотними днями щиро радіє включенню літніх міських фонтанів. Це РАБОТНИКИ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ. Це вони потім як діти, з непідробною цікавістю зламують «дорослі» іграшки, щоб дізнатися до якої нитки промокла материнська плата і чи не розм'якшився від вологи жорсткий диск.

Якщо ж грошей на спецназівський ноут не вистачає, то є в асортименті захисні чохли, функціонал яких і полягає - захист від корявих ручок.

І все-таки: «...якщо "Машенька" олію вже пролила...»? А "Клава" працює! Є сенс все ж таки її віддати на ЧИЩЕННЯ, тим більше, якщо чай з цукром (мухи там, то се). А головне: щоб уникнути подальшого «залипання» клавіш, що у свою чергу загрожує непередбачуваним результатом. Будь-яка літера видаватиме нескінченний повтор. А якщо залипне Del, то при включенні живлення відбудеться запуск програми SETUP. Якщо звичайно час в достатку, і сверблять ручки, то почистити спиртом можна і самому. Але на замітку: розібрати клавіатуру набагато легше, ніж її зібрати і пари спирту нехай нюхає сервісний працівник.

P.S. Не поспішайте викидати неробочу клавіатуру. Над нею можна весело прикольнутися. Наприклад виростити зелений трав'яний газон прямо в клавіатурі, здивувати близьких або співробітників та багато іншого.