Блок питания для ноутбука по моделям

Блок питания для ноутбука по моделям

БЛОК ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ НОУТБУКА КУПИТИ У ХАРКІВІ.

Блок живлення або адаптер ноутбука. Найлегша проблема, яка може статися з БП. Мережевий кабель у процесі експлуатації перетирається, результат – розрив ланцюга. Ця проблема легко усунута в домашніх умовах заміною проблемного кабелю на справний, звичайно якщо такий є в наявності (якщо ні - то до нас на СЕРВІС). Розглянемо важчий випадок. Симптоми: батарея не заряджається, світлова індикація відсутня. Ноутбук: "не дихає", пульсу немає, всі системи життєдіяльності не діагностуються. Комплекси заходів інтенсивної терапії вже не допомагають (тантричні наспіви і мантри, приміщення адаптера в холодильник і морозильну камеру) і т. д. і т. п. Корпус адаптера - не розбірний, ніж конструктори-виробники відразу прямо натякають на ремонтопридатність цього агрегату. Передбачається лише повна його заміна на новий. Але наш споживач не обтяжений вантажем дозвільних правил виробника і озброївшись зубилом, і молотком легко розкриває адаптерну шкаралупу і приділяє час "психоаналізу", винюхуючи задимленості, візуалізуючи принади та пригорілості. Чому так відбувається? «Перенапряг» у незахищених побутових електричних мережах – наші звичайні та регулярні стрибки напруги в мережі. Наприклад: стрибок напруги 300 вольт - і вибухають лампи освітлення. Тут цивілізовано претензію до електричних мереж пред'явити, але в суді необхідні ґрунтовні докази їхньої провини.

Або екзотична зарядка батареї ноутбука через Мережевий адаптер живлення, наприклад, у поїзді (де стабілізація напруги в мережі вкрай нестійка) або від автономних генераторів. Природний захист від таких неприємностей – використання стабілізаторів, джерел безперебійного живлення (UPS). Але переважна більшість несправностей у подібних блоках живлення – висихання електролітичних конденсаторів. Проблема казна яка. Однак, виробник завжди примудряється всунути в агрегат конденсатори нестандартних габаритів, що навіть просунуті Кулібіни опиняються в скруті, втрачають «обличчя» і авторитет при вирішенні такої дріб'язкової проблеми – пошук комплектуючих потрібних габаритів. Габаритне питання на OKI-DOKI не стоїть РЕМОНТ від "А" до "Я".

Ну, і якщо вже став вибір про покупку нового блоку живлення, то пріоритети залишаються незмінними. Блок живлення повинен відповідати тій же торговій марці, що і ноутбук. Розміри конектора (роз'єму) навіть іншої моделі тієї ж марки можуть не збігатися. І важливе - в мережевий адаптер (до речі, «адаптація»), вбудований блок коригування коефіцієнтів потужності споживаного струму, що необхідно для нормального функціонування ноутбука. Якщо є необхідність мобільності в роботі, наприклад, в автомобілі, на природі – для таких цілей є універсальні БП. Наші працівники СЕРВІСУ розкажуть про це більше.