Ноутбуки

Вибачте за незручності.

Шукайте знову те, що ви шукаєте

Ноутбуки

Купити ноутбук у Харкові.

Кращий подарунок книга! Ця побита фраза відбивала дійсність часів до світлодіодних лампочок. Люди сиділи в печерах, палили гніт, вугіллячками малювали на стінах тварин, яких нещодавно засмажили і з'їли. Довгими, довгими вечорами, коли робити нічого, вони жирними пальцями перегортали книги. Книги цінувалися, як джерело знань Їх зберігали, передавали у спадок. Під них виготовляли книжкові шафи та полиці. Вони зберігали гроші (у кого вони були). Після них залишився вираз: "покласти гроші на книжку". Печери були маленькі (вони називалися «хрущовки»), складати стало їх нікуди, часом становилося зовсім несила, то створили бібліотеки. Так з'явилася професія бібліотекаря.

Але, це було давно, ще в минулі часи. Тепер коханій бабусі на день народження дарують ноутбуки. Спочатку книгу замінив телевізор. Потім телевізор замінив ноутбук. У бабусі гарна добірка школи в'язання на спицях у відмінній якості HD. Улюблені серіали дивиться онлайн зазвичай на Megogo (заощаджує місце на диску). Тому що посівний календар у відеоформаті займає багато місця. (До того ж неабияке місце займає рибальський календар дідуся).

  Бабуся віддає перевагу вбудованому CD-ROM у ноутбуці. Так їй зручніше тягати ноут із кімнати до кімнати. Вона має багату бібліотеку CD і DVD дисків, що залишилася з часів, коли ще були книги. Тачскрін її цілком влаштовує. Вона спочатку просила велику клавіатуру (вона погано бачить і в неї погано слухаються пальці). А з тачскрином це реалізовано, жодних проблем.

 Оскільки частоту звуку вище 14 кГц вона вже не чує, її влаштовує штатна акустика на ноутбуці.

Відеокарта без наворотів – GeForceGTX 1070 тип інтерфейсу PCI-Express. Процесор Core i7 з оперативною пам'яттю HyperXPredatorDDR4 3000 128 Гб. Бабуся не займається професійно 3D графікою, (вона вишиває хрестиком і підробляє бухгалтером) але для віртуального кінотеатру 9D достатньо. І для ігор віртуальної реальності із окулярами OculusRift цього теж вистачає.

Як усі люди похилого віку вона зберігає свій перший ноутбук з молодості, з двоядерним процесором. Дідусь каже, що цей «відстій» ще згодиться колоти горіхи.

 Звичайно ноутбук, подарований нами, з процесором 64 ядра на оптероні, не повний «фонтан». Але, бабуся задоволена девайсом. Вона товариська, проводить багато часу в Skype, спілкуючись із колегами клубу любителів хризантем. Вона акуратна до своєї зовнішності, тому встановили зовнішню якісну web камеру C310 HDTM Logitech.

 Робіть своїм рідним потрібні подарунки. Просунуті ноутбуки за «смішні» гроші.

Oki-Doki ноутбуки є з чого вибрати.