«Доке честь, доці слава, доки гроші береже».

Сервісна служба OKI-DOKI Ремонт побутової техніки в Харкові вул.Сергія Єсеніна,9

Ремонт ноутбуків, нетбуків, планшетів: ASUS, Acer, Apple, HP, Toshiba, Fujitsu, DELL, Lenovo, MSI, SONY, Samsung. Кваліфіковані спеціалісти. Завжди наявність запасних частин.

У нас не буває «безнадійних» пацієнтів. Ми діагностуємо. Ми «лікуємо». Ми "реанімуємо".

У нас підготовлений персонал:

- вони володіють термінологією і знають що таке «оверклокінг» і «вольтмоддінг і що є сигнал PowerGoog;

- вони знають напам'ять зведену таблицю звукових сигналів UEFI BIOS, отриману документа «Aptio 5.0 Status Codes. Checkpoints and Beep Codes for Debugging» (щоб напевно знати несправність);

- наші фахівці знають, як виглядає на материнській платі північний та південний міст;

- як і чим відрізняється форм-фактор (на ринку жорстких дисків регулярно відбуваються зміни, які часто залишаються непоміченими споживачами. Сьогодні виробники жорстких дисків знаходяться в активній фазі перекладу виробництва жорстких дисків з форм-фактора 3.5" на 2.5");

- Наші фахівці в курсі всіх інновацій у сфері комп'ютерних технологій;

- Наші фахівці перевірені на стійкість до алергенів. Домашня пил, шерсть свійських тварин, пилок кімнатних рослин все те, що засмічує вентканали Вашого ноутбука, їм не страшні при чищенні.

РЕМОНТ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ. (ЧИНІМО, ЛУДИМО, ПАЮЄМО!)

За даними дослідження Gfk Retail and Technology, останнім часом продаж основної та дрібної побутової техніки та електроніки знизився на 30-40%. Такими є сьогоднішні реалії життя: практичніше, дешевше – ремонтувати стару техніку.

В англійській мові, як і в багатьох інших мовах, короткий термін з повною відповідністю до поняття «побут» відсутній. І тільки російською: побут засмоктує, він «заїдає», про нього розбиваються шлюбні узи!

Побут у широкому розумінні — певний устрій стереотипного бачення повсякденного життя, а побутова техніка – це їхня комфортна складова, гвинтики зручності цього буття. І чималий сум, якщо у звичній повсякденності один із гвинтиків у відмові. Основна категорія наших клієнтів, за ґендерною ознакою, це жінки. І це є закономірним. Вони ведуть господарську діяльність удома. І вони контактують із побутовою технікою, особливо та, що у кухонних межах. НВЧ печі, аерогрилі, соковитискачі, блендери, міксери, тостери, хлібопічки, електрочайники, пилососи, праски, фени і т.д. Наші співробітники, дуже справжні та галантні чоловіки і завжди готові допомогти жінці.

Адже “Service” – служіння, servio – служити. І готові максимально перекласти труднощі побуту на плечі машин, що справно працюють. Вони вмотивовані на успішний результат. Мотив представлений у вигляді специфічних переживань, що характеризуються позитивними емоціями. Коли наші фахівці бачать, як жінка захоплюється новопридбаним справним агрегатом.

Що стосується ремонту ноутбуків, планшетів, фотоапаратів, спалахів, карток пам'яті – клієнти в цьому секторі йдуть 50х50, чоловіча та жіноча аудиторія.

Гарантійний ремонт пилососів Thomas.

Гарантійний ремонт побутової техніки UFO, ECO, ALF, VIMAR.

Ремонт ноутбуків у Харкові

Ремонт обігрівачів, вентиляторів, конвекторів UFO

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ВИТЕК VITEK ХАРКІВ

Перелік брендів, що обговорюються за гарантією:

A4 Tech

Agestar

Cablexpert

Cougar

DEFIANT

ST

edifier

EnerGenie

EpicGear

Esperanza

Elbee

Ersech

G-Cube

Gembird

GMB Audio

iconBIT

Konoos

Magio

Maxwell

Satori

Sea Breeze

Air Max

Maxxter

Maxxtro

RivaCase

Rotex

Sven Real-El

Thomas

Titan

UFO

Viewcon

VIMAR

Vitek

Mystery

ECG

ERSTECH

Vilgrand

Xilence

Термія МАЯК

ECO

ALF

Ельво

Електроплитка «Термія»

Електроплитка «Альпарі»

Електроконвектор "Термія"

Електроконвектор "ATON"

Електроконвектор "CONVECTOR"

Електроконвектор «ENGY»

Електроконвектор «EURON»

Електроконвектор «FLAMINGO»

Електроконвектор «GENERAL»

Електроконвектор "NEOCLIMA"

Електроконвектор «RÖDA»

Електроконвектор "Underprise"

Електроконвектор "Wild-Wind"

Електрорадіатор маслонаповнень «Термія»