Сервісний центр УФО UFO у Харкові Eco

Купити UFO інфрачервоні випромінювачі для обігріву у Харкові. Сонце, повітря та вода наші найкращі друзі! Постав дома «сонце» і лови тепло UFO.

Як до обігрівача на інфрачервоні випромінювачі обиватель поглядає з певною побоюванням і недовірою. Але, зазвичай, насторожує незвідане, природа якого зовсім зрозуміла. Що саме лякає обивателя? Складне словосполучення: «інфрачервоний» чи «випромінювання»? Спробуємо мінімум літер внести ясність у цей фізичний процес. "Інфрачервоний" просто - "ну дуже червоний". (Очевидна частина спектра. Червоний, помаранчевий, жовтий, зелений тощо). «Сонце своїм промінням зігріває землю». У нашому випадку енергія передається випромінюванням від одного тіла до іншого і без безпосереднього контакту. "Інфрачервоне випромінювання випромінюють збуджені атоми або іони". Чи не заспокоїло? Прямуємо далі.

Матерія складається з цих самих атомів і молекул, отже, і ми є джерелом цього самого випромінювання. Непогано для початку! Але, в цьому полягає суть технології тепловізорів, приладів нічного бачення, інфрачервоних відеокамер і т.п. Пульт дистанційного керування, там діод з інфрачервоним випромінювачем. У мобільних телефонах там інфрачервоний порт. Інфрачервоне випромінювання становить більшу частину випромінювання ламп розжарювання, (побутових ламп освітлення) газорозрядних ламп, більше - близько 50% випромінювання сонця - це інфрачервоне випромінювання. Інфрачервоне випромінювання також називають «тепловим» випромінюванням. Ще недавно для наукових досліджень лабораторними джерелами інфрачервоного випромінювання служили виключно розпечені тіла. Тобто, якщо в холодну погоду біля багаття Вам тепло, то це не через температуру навколишнього середовища (на вулиці мороз), а виключно завдяки інфрачервоному випромінюванню. Теплове (інфрачервоне) випромінювання є одним із трьох елементарних видів перенесення теплової енергії (крім теплопровідності та конвекції). У свою чергу промениста енергія, що поглинається навколишніми поверхнями, перетворюючись на теплову енергію, нагріває їх, які у свою чергу віддають тепло повітрю. Ось вона така фізика. Тож лякатися слова «інфрачервоний» не варто. Це сутність, яка оточує нас повсюдно. Чи небезпечні для здоров'я обігрівачі UFO? Це стандартні заходи протипожежної безпеки. Легкозаймисті предмети повинні знаходитися на безпечній відстані. І дуже поширене питання: чи не шкідливо для здоров'я малим дітям перебуває у зоні обігріву інфрачервоним випромінювачем? НЕ шкідливо. Лікар Комаровський рекомендує (дотримуючись заходів протипожежної безпеки, досить згадати процес приготування шашликів: чим далі шампур від джерела тепла, то він просто теплий). Інфрачервоний випромінювач той же багаття тільки без диму, шуму та без пилу. Одна із переваг обігрівача UFO – це миттєва віддача тепла. Скажімо, якщо Ви промерзли, змерзли, з'являється гостре бажання швидко зігрітися, щоб не захворіти, прийняти теплу ванну. На цю процедуру піде чимало часу за умови, якщо в крані є гаряча вода. З UFO все просто – кнопка «включити» і тепло. Ще перевага UFO нагрівача – вибіркове сушіння: білизни, вологого одягу, взуття. (У промисловості для сушіння лакофарбової продукції використовується саме інфрачервоні випромінювачі)

Тепла та затишку Вам. а Уфо обігрівачі вам допоможуть