Відповідно до "закону України про захист прав споживача", покупець має право повернути товар куплений у нас у магазині або обміняти його на будь-який інший протягом перших 14 днів з дня покупки за наступних умов:

Обміну чи поверненню підлягає лише новий товар, який був у вживанні і немає слідів користування: подряпин, сколів, потертостей. Програмне забезпечення не активоване і не зазнавало змін тощо.

Також має бути збережено:

Повна комплектність товару.

Цілісність упаковки та всіх її компонентів.

Пломби, ярлики та заводське маркування.

Ми не гарантуємо ідентичність зовнішнього вигляду товару з товаром, представленим на фото!

Якщо у Вас виникли додаткові питання щодо повернення товару, будь ласка, зв'яжіться з нами.

Правила повернення товару.

Гарантія надається лише за умови дотримання таких умов:

  - Захисні плівки не знімалися (Знята та знову приклеєна плівка не допускається)

  - Відсутність ознак самостійного ремонту (слідів розбирання, паяння, переклеювання, застрягань шлейфів)

- відсутність будь-яких механічних пошкоджень.

- Виріб надається в оригінальній заводській упаковці та повній комплектації. При описі «плаваючої» несправності повинні бути зазначені умови, за яких можливо відтворити несправність.

- На виробі не порушені пломби, стікери нашої компанії та фірмові знаки виробника, відсутні сліди переклеювання, сторонні наклейки, написи.

Транспортні витрати повністю сплачує покупець.

Якщо Ви замовляєте матрицю і даної моделі матриці немає на момент покупки, продавець має право надіслати аналог без погодження з клієнтом. Матриця класу II згідно стандарту ISO 13406-2 (допустима норма 1-2 біти пікселя)

Аналог – матриця іншої моделі та/або виробника, що має такі ж характеристики (діагональ, тип підсвічування, роздільна здатність, тип корпусу, роз'єм підключення та розташування роз'єму підключення). Тип поверхні (глянець/мат) та технологія побудови кристалів (ips/не ips) не входять до стандартного набору характеристик взаємозамінних аналогів, тому можуть відрізнятися від характеристик зазначеної моделі. Якщо Вам потрібна матриця з конкретним типом поверхні або технологією побудови кристалів, уточніть, будь ласка, на даний момент ПЕРЕД покупкою товару!

Всі витрати на повернення або заміну товару несе клієнт.

Всі витрати на доставку виробу в СЦ Okidoki несе клієнт.